Sziasztok, művészeti felhívást szeretnénk közzétenni!
.
Létrehoztunk egy OpenSea fiókot az alapítvány nevére, ahol NFT-ket nyomtatunk a blockchainre.
.
Ez a megoldás lehetőséget nyújt
  • jegyek értékesítére
  • adományok gyűjtésére
  • tagságik, esemény emlékek létrehozására
  • művészek támogatására, publikálására
  • együttműködésre más NFT művészekkel
.
Az első téma az alapítvány logója, amire 1×1-es teli képeket (png), animációkat (gif) várunk. Más formai megkötés nincs, csak annyi, hogy a logó fej vonala látható legyen. A fej mérete, színe, sokszorosítása, háttere szabadon módosítható.
.
A logó vonalait a képre kattintva letöltheted átlátszó háttérrel
Beadás
Az elészült művet a melymosolyalapitvany@gmail.com címre küldd el, de csak akkor, ha azt 100%-ban felajánlod az alapítvány támogatására. Az eladásokból befolyt összeg az alapítvány tulajdona, ami az alapítványi célok megvalósulását szolgálja. Az emailben adjátok meg azt a művész nevet, amit feltölthetünk a kép alá, esetleg a címét is, ha adsz neki. A tárgyba írjátok be, hogy DEEP SMILE NFT, vagy vmi hasonlót.
Várjuk a képeket! :)